Zobacz również

Outsourcing w sprzątaniu biur – niska cena, świetny efekt

Dodano: 2016-05-24 Przez: admin


 

Zatrudnienie własnej sprzątaczki do utrzymania porządku w biurze nie zawsze wchodzi w grę – rzadko która firma może pozwolić sobie na dodatkowe wydatki tego rodzaju związane z tworzeniem kolejnego miejsca pracy. Dzisiaj najpopularniejszym rozwiązaniem jest outsourcing usług sprzątania – to gwarancja przystępnej ceny i świetnego efektu za każdym razem.

 

Outsourcing jest obecnie coraz częściej wybieraną formą współpracy pomiędzy firmami. Usługi świadczone przez firmy zewnętrzne, które posiadają odpowiednie zaplecze i przeszkolonych pracowników są nie tylko tańsze, ale również bardziej profesjonalne. Gdy również myślisz o tym, jak tanio i skutecznie zadbać o czystość w biurze, wybranie outsourcingu będzie strzałem w dziesiątkę.

 

W ramach usługi firma wykonuje prace zamówione przez klienta – także zgodnie z wcześniej umówionym harmonogramem prac, na przykład w godzinach wieczornych lub nocnych. Najczęściej sprzątanie biur włącza takie czynności jak: odkurzanie i mycie podłóg, wycieranie kurzu z mebli i innych nawierzchni, opóźnianie koszy na śmieci, wycieranie sprzętów, usuwanie miejscowych zabrudzeń, czyszczenie aneksów kuchennych, kuchni oraz łazienek. Również wiele firm sprzątających zajmuje się myciem okien i innych powierzchni szklanych oraz praniem dywanów, wykładzin i tapicerek. Wobec tego można zamówić w nich kompleksową obsługę zgodnie ze swoimi życzeniami, a przy tym również w przystępnych cenach.

 

Gdy chodzi o outsourcing usług, Warszawa jest jednym z miast, gdzie do wyboru jest wiele firm działających w branży utrzymania czystości – nie tylko w biurach, ale również w innych obiektach oraz na zewnątrz. Z ich ofertami można bliżej zapoznać się na stronach internetowych, gdzie również niektóre z nich zamieszczają cenniki. Zwykle codzienne sprzątanie powierzchni biurowych to wydatek około 3-4 złotych za metr kwadratowy, niemniej jednak cena jest zwykle ustalana indywidualnie ze względu na metraż, specyfikę powierzchni oraz zakres czynności wraz z rodzajem użytych środków czystości.

 

 

 


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy