Zobacz również

Jak zamawiać wydruki reklamowe przez internet?

Dodano: 2016-05-24 Przez: admin


Aby zamówić ulotki, plakaty, naklejki  reklamowe czy innego rodzaju materiały do promocji swojej firmy, wcale nie trzeba wychodzić z biura lub z domu. Dzisiaj coraz więcej drukarni i agencji reklamowych oferuje swoim klientom usługi przez internet. Jak można zamówić wydruki reklamowe online?

 

Znalezienie firm świadczących usługi poligraficzne przez internet nie jest już dzisiaj żadnym problemem. Wystarczy tylko wpisać do wyszukiwarki internetowej słowa takie jak drukarnia offsetowa Warszawa, aby znaleźć nie tylko firmy działające w stolicy, ale również te, które świadczą usługi online, ponieważ jest to również specjalność drukarni stacjonarnych.

 

Zamówienie wydruków reklamowych przez internet nie jest zasadniczo żadnym problemem. Aby zrobić to nawet w kilka minut, wystarczy tylko posiadać projekt reklamy wykonany zgodnie z zaleceniami danej drukarni, na przykład co do wielkości spadów czy kolorystyki. Gdy jednak nie posiadasz projektu, wtedy możesz zlecić go często w tej samej drukarni, która zatrudnia grafików. Wtedy na jego wykonanie trzeba już nieco poczekać, ale sprawę także można załatwić przez internet bez problemu – wszystko wygodnie ze swojego biura lub domu.

 

Gdy posiadasz już projekt graficzny swojego plakatu, ulotki czy też innego wydruku, wybierz dla siebie jego rodzaj na stronie internetowej drukarni. Następnie musisz wskazać jego format, nakład, rodzaj papieru i jego gramaturę, także często można zdecydować się na dodatkowe uszlachetnienie, na przykład zastosowanie folii błyszczących lub matowych. Nie można zapomnieć też o załadowaniu projektu.

 

Kolejnym krokiem jest zaczekanie na potwierdzenie zlecenia i dokonanie płatności zgodnie z obliczoną kwotą oraz wybraną metodą dostawy wydruków. Niektóre drukarnie są w stanie wykonać dla swoich klientów wydruki nawet na następny dzień po złożeniu zamówienia i wpłacie pieniędzy, dlatego też nie trzeba będzie na nie długo czekać. Jeżeli wybierze się usługę przesyłki kurierem, materiały mogą być dostarczone błyskawicznie.

 

 

 


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy